Olive and Feta Medley

I have a confession, I am addicted to olives. All olives. I do not think I have met an olive that I haven't loved. This Olive and Feta Medley is so good and you CAN buy it already made; however the price for 3 ounces runs about $4.00 and you get mostly oil. I can't live … Continue reading Olive and Feta Medley